Paslaugos

Image module

Vėdinimo sistemos montavimas

15 metų oro vėdinimo sistemų montavimo srityje dirbanti komanda profesionaliai, greitai ir kokybiškai sumontuos oro vėdinimo sistemą Jūsų pastate. Montavimo darbų kokybės svarba nė kiek nenusileidžia pačios vėdinimo sistemos atliekamo darbo svarbai. Norint visiškai išnaudoti oro vėdinimo sistemos funkcionalumą, visų pirma, reikia ją teisingai, laikantis visų gamintojo nurodymų, reikalavimų bei standartų, sumontuoti. Netinkamai sumontuota vėdinimo sistema daug naudos ir gaivaus oro į Jūsų namus neatneš, todėl mūsų atliktiems darbams yra suteikiama garantija.

Image module

Šildymas

Šildymo sistemų parinkimas, projektavimas

Atvyksime į vietą ir pagal jūsų poreikius parinksime jums tinkamiausią šildymo sistemą.

Šildymo sistemų pardavimas

Žinomiausių gamintojų įranga, didžiausias pasirinkimas, geriausios kainos. Įsigytą įrangą pristatome ir montuojame visoje Lietuvoje.

Šildymo sistemų montavimas

Turime patirties montuojant tiek mažas, tiek dideles šildymo sistemas. Naudojame tik garsių ir patikimų gamintojų įrangą, todėl visada galime užtikrinti aukščiausią savo darbų kokybę. Visiems atliktiems darbams suteikiame 5 metų garantiją!

Oro vėdinimo sistemos

Net ir šiais laikais dažnai iškyla klausimas – kam reikalingas vėdinimas? Senesnių kartų žmonės gyvendavo be mechaninio-priverstinio vėdinimo, kodėl staiga jis tapo tokiu reikalingu? Šiuo atveju esminis skirtumas yra tame, kad ankščiau statant namus nebuvo taip svarbu juos pastatyti šiltus ir ekonomiškus, todėl jie nebuvo sandarūs, o oras bet kuriuo atveju lengvai patekdavo į patalpas, tad ir oro kaita, nors ir nepastovi, tačiau vis tiek būdavo. Siekiant taupyti brangią šilumą, šiuolaikiniai namai statomi hermetiški bei šilti, tokiuose pastatuose oro apykaita sumažėja, todėl nenaudojant mechaninės vėdinimo sistemos tikėtis, kad juose bus geras mikroklimatas, o jų konstrukcijos bus apsaugos nuo drėgmės, tikrai nederėtų.

Image module

Rekuperacija

Sparčiai daugėja žmonių, kurie tiek individualiuose namuose, tiek butuose įsirengia mechaninę vėdinimo sistemą su rekuperacija. Rekuperacija, arba šilumogrąža – tai mechaninis patalpų vėdinimas, kurio metu iki 95% šalinamo oro šilumos yra grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama tiekiamam lauko orui pašildyti. Taigi, priklausomai nuo pasirinkto vėdinimo įrenginio efektyvumo, galima sutaupyti net iki 95% šilumos, kurią, esant natūraliam vėdinimui, išleistume pro atvirus langus. Pavyzdžiui, jei įrenginio efektyvumas – 85%, lauko temperatūra yra +2°C, patalpų +22°C, ištraukiamo oro šilumos užteks tiekiamą lauko orą pašildyti nuo +2°C iki +19,1°C, nenaudojant papildomo šildytuvo. Tokie šilumos mainai padeda sumažinti šildymo sąskaitas, nes mechaniniu būdu vėdinamos patalpos oro temperatūra svyruoja nežymiai, priešingai nei atvėrus langą šaltojo sezono metu ir įsileidus šviežio oro gūsį į kambarį.

Image module

Projektavimas

Rengiame įvairiausių vėdinimo, kondicionavimo, orinio šildymo sistemų darbo projektus. Atliekame visų rūšių vėdinimo sistemų projektavimą: individualiam namui ar viešbučiui, ofisui ar laboratorijai, kavinėj ar medicinos kabinetui, baseinui ar pramogų kompleksui, pramonei ar muziejui. Tame tarpe ruošiame specialios paskirties vėdinimo projektus ir įrenginėjame sistemas: priešgaisrinę ventiliaciją, dūmų šalinimo, avarinės nuodingų garų ištraukimo sistemas. Taip pat – vėdinimą sprogimui pavojingų medžiagų ištraukimui, automobilių išmetamųjų dujų šalinimui, garų ar dulkių surinkimo nuo darbo vietos. 15 metų patirtis vėdinimo sistemų projektavime bei montavime bei pastovus susidomėjimas naujovėmis leidžia teigti, kad mes surasime optimalų sprendimą, įrengiant jums vėdinimą.

Image module

Šviežias  oras  namuose

Šviežias, švarus oras yra ypatingai svarbus geros sveikatos palaikymui, tačiau šiuolaikiškos hermetiškų namų statybos metodikos sudaro visas galimybes namuose telktis drėgmei bei oro taršai. Esant tokiems veiksniams padidėja pelėsio, kondensacijos ir kitų problemų atsiradimo rizikos, kurios gali neigiamai paveikti ne tik Jūsų būsto būklę, bet ir gyventojų sveikatą. Ilgą laiką būnant blogai vėdinamose patalpose atsiranda nuovargis, galvos skausmas, irzlumas. Todėl tinkamas vėdinimas yra itin svarbus.